Prosinec 2009

Končím..

28. prosince 2009 v 10:19 | Easy
Takže, končím. Nový blog naleznete zde, affilates zůstávají, přezdívku mám stejnou, jen blog bude prostě jiný. Jo, a ještě něco-soutěž bude probíhat na druhém blogu. Takže sbohem the-second-worlde, byl jsi i oporou, radostí i věrným přítelem, měj se hezky!

Loučím se :-(

24. prosince 2009 v 16:16 | Easy |  Můj deník
Tak už jsou tu ty milované Vánoce :-). Já se s vámi bohužel na 2 dny loučím, protože znáte to, babičky, dědečkové, tetičky...A tak dále :-D. A to postihlo i naší rodinu, takže Veselé Vánoce a 27.12. znovu nashle!


PS: To, že tu nebudu, neznamená, že sem nemáte chodit! Jen aby bylo jasno :-)
A štědrého Ježíška..!
Easy-16:23


Ehm..když jsou ty Vánoce :-)


Easy-16:28

Já vím, já vím, už jsem pryč :-D.
Jen poslední obrázek, ok?

Easy-16:30

Jo, jsem hrozná, přiznávám se, ukamenujte mě,
upalte zaživa, zazděte...
Ale to čekání je příííííšernééé! No nic, vážně padám :-)

Veselé Vánoce!

23. prosince 2009 v 18:32 | Easy |  Co se týká SBének
Tady máte ode mě takový vánoční dárek :) Tak to je pro vás, má SBnka, ale i pro lidi, kteří tento blog rádi navštěvují..Doufám, že se vám to líbí :)


Půda, 2.část

23. prosince 2009 v 11:35 | Easy |  Příběhy
A je tu druhý díl mojeho příběhu. Nazvala jsem ho Půda, protože...No, to se dozvíte později ;-)


,,Tak honem, vystup z toho auta. Za půl hodiny musím být na letišti!"
Ach jo, jako vždycky za všechno můžu já. ,,Vždyť už jdu.." Barny se vyřítil z auta. Asi se na nový domov těší. Což se o mě říct nedá. Táta bydlel v obrovském viktoriánském domě, o kterém byste si klidně mohli myslet, že vám spadne na hlavu. Ale stál tu už dvacet let a nikdy se nic nestalo, takže z tohohle jsem strach neměla. Bála jsem se samoty. Té obrovské samoty, která mě tu čeká celých 12 měsíců. Zazvonili jsme a domem se rozlehl příšerný zvuk. Už z dálky jsme slyšely, jak táta pospíchá. ,,Jé, vítám vás tu! Koukám, že na lvy jste zatím nenatrefily." Vůbec jsem si na něj nepamatovala, ale jeho obrovský smysl pro humor jsem milovala už jako malá holka. ,,Haha, Martine, nemám moc času, takže tady jsou Denisiny věci a já jedu na letiště." Strčila mu do ruky mojí obrovskou tašku a ani se neobtěžovala s loučením. ,,Ahoj, mami.." zašeptala jsem spíš pro sebe. Dívala jsem se za jejím autem a přemýšlela. Pořád jsem tomu nemohla uvěřit, celý rok v téhle rozpadající se chatrči. Táta žil sám. Neměl přítelkyni, ani další dítě, takže jen choval zvířata. Těch tu měl spoustu. ,,Tak jaká byla cesta?" Á, táta nezklamal, na tuto otázku jsem byla zvyklá. ,,Jo, ušlo to.." Teď mě ale napadla další věc. ,,Tati, kde budu mít pokoj?" Touto otázkou jsem ho očividně nepotěšila. Na chvíli se zastavil a potom zase vykouzlil úsměv. ,,No, budeš se muset spokojit s tou místností těsně pod půdou. Všude jinde je plno. Ale neni to tak strašný, co říkáš?"
Asi ho to mrzelo. Táta byl farmář, ale občas zaskakoval i v truhlářství a ze svého domu si udělal sklad výrobků. ,,Ne, to je v pohodě," usmála jsem se, i když to tak úplně v pohodě nebylo. Ta místnost pod půdou byla velká asi jako náš špajz a bylo v ní jen jedno malinkaté okéno u stropu. Panebože. No co, budu to muset vydržet. ,,Snažil jsem se vyklidit sklad, ale tolik věcí byc jinam nenacpal, promiň. Vždyť v tom pokoji budeš jen ty a párek myší." Aha, zase jeho typický smysl pro humor. Doufám, že si vážně dělal legraci. Myši jsem nesnášela. ,,Tati, neviděl jsi Barnyho?" lekla jsem se. Nikdy ode mě neutekl dál než pár metrů. ,,Ne, neviděl. Neboj se, určitě bude v domě." Nezněl moc přesvědčivě. ,,Radši se po něm podívám." Vůbec jsem netušila, kde by mohl být, ale ze všeho nejdřív mě napadla místnost, kde táta chová křečky, hady, a různou další havěť. ,,Barny, k noze!" Ale pes nikde. Prohledala jsem celý dům, ale nikde jsem ho nenašla. ,,Barny, kde jsi..?" zašeptala jsem..

Pokračování příště..

Green day (21 Guns)

23. prosince 2009 v 10:01 | Easy |  Videa
Tak jsem se rozhodla, že sem Green day prostě dát musim...Je to moje nejoblíbenější
hudební skupina, takže si je poslechněte taky..Jo a když už jsme u těch skupin,
hlaste se do soutěže!


Ó, mám diplomek...! :D

23. prosince 2009 v 9:29 | Easy |  Grafika
Jo, už jsem vám to říkala? Green day jsou SUPER!

Design č.2 Dreaming

22. prosince 2009 v 13:19 | Easy |  Grafika
Je tu nový, konečně (opakuji konečně) použitelný design..Jak se vám líbí? Mě tedy moc. Myslím, že tu bude dlouho..Máte 10 bodů, kolik mu dáte? Pište do komentářů, děkuji. Tak zatím ahoj, jdu ven...!

Spřátelíš?

22. prosince 2009 v 13:16 | Easy |  Co se týká SBének
Stačí napsat do komentářů:
1. Přezdívku
2. Blog
3. Co na diplomek?


Venku (konečně)

21. prosince 2009 v 15:10 | Easy |  Můj deník
Konečně, konečně! Byla jsem venku..! Sice tajně, mamka totiž šílí z představy, že bych byla znovu nemocná :). Teď tu mám kámošku, sedí u okna a vyhlíží, kdy mamka dorazí z práce :D. Takže já lidičky radši padám, protože zítra tu budu zas celý den :). Mějte se, mám vás ráda :-*

Snow kitty :)

21. prosince 2009 v 9:36 | Easy |  Grafika
Další zimní design..Knižní design moc velký úspěch neměl, takže jsem se rozhodla vyrobit tento, s názvem Snow kitty :). Fotku určitě znáte z televizní reklamy na kočičí žrádlo Whiskas :D. Ale potřebuju radu- jak mám krucinál udělat, aby když jedete dolů mi to jelo i se záhlavím?? Prosííím nutně to potřebuju vědět :D. Tak ty, co by to ve své hlavě měli, prosím napište do komentářů..

SONS(kupinu)

18. prosince 2009 v 14:53 | Easy |  Soutěže
Ano, je tu 1. soutěž a bude to soutěž O nejlepší skupinu. Musí se zapojit minimálně tři lidi, ale lépe víc..


1.Přezdívka
2. Blog
3. Za kterou skupinu soutěžíš?
4. Co chceš za případné vítězství?
(prosím nepište design, protože jak jistě víte,
nemám s nimi moc zkušeností..)


Ano, za vítězství si můžete napsat co chcete..
Nejlépe diplomek, avatar..

Čekám co nejvíc účastníků..
Půda, 1.část

18. prosince 2009 v 13:53 | Easy |  Příběhy
A je tu 1.část mého příběhu, prosím nekopírovat!
Celé je to vymyšlené, ani postavy nejsou skutečné!

Brečela jsem. Seděla jsem u okna ve svém pokoji a příšerně jsem brečela. Okno bylo už tolik zamlžené, že jsem sotva viděla ven, ale nedokázala jsem se odtrhnout. Vždyť toto místo za chvíli opustím! Měla jsem se stěhovat. Moje matka se rozhodla, že odcestuje do Kanady za svým přítelem a můj názor nikoho nezajímá. Já se stěhuji na venkov k otci. Nemám tam kamarády, školu, pokoj. Nemám tam vůbec nic. Aspoň že si s sebou můžu vzít Barnyho. Je to můj zlatý retrívr. Jmenuji se Denisa, ale všichni kromě mámy mi odjakživa říkají Deny. ,,Deniso!! Musíme jet!" A je to tady. S mojí nejlepší kamarádkou jsem se rozloučila už včera. Celou noc jsme brečely. Tohle mamce nikdy neodpustím! S mým tátou se rozvedli už před pěti lety. Tehdy jsem ještě nechápala proč, ale teď už to vím zcela jistě. S mojí matkou se prostě nedá žít. ,,No tak, pospěš si přece!" Pochopila jsem, že už vážně musím jít. Vzala jsem si jen oblečení, všechny věci jsem si tu musela nechat. Za rok jsem zpět, zašeptala jsem. Rok, jak dlouhá doba! A za všechno může jenom a jenom mamka. ,,Pojď Barny." Být psem by bylo fajn. Žádné problémy, starosti. On ani neví, že se stěhujeme. Ale cítí, že jsem smutná a dokáže mě uklidnit. Je to můj spojenec, to vím. A tak jsme vyrazily na dlouhou cestu..

Pokračování příště..

Jednoduchost nadevše..

18. prosince 2009 v 11:50 | Easy |  Grafika
Tak, nový design je na světě..Ono se tomu ale vlastně nedá ani říkat design, ale mě se to příšerně líbí...Jestgli chcete, můžete mi napsat do komentářů, co na něj říkáte..Ještě dodělám nějaké menší úpravy, ale jinak jsem spokojená..Tak zatím :)

Jsem tu tajně...Pšššššt!

11. prosince 2009 v 13:14 | Easy |  Můj deník
Ahojky, jsem tu tajně při hodině IVT :D. Psali jsme prověrku a já myslim, že docela dobrý..Trochu jsme si všichni radili, ale učitel to naštěstí nepostřehl :). Až přijdu domů, pokusím se (zase :) vytvořit nějaký nový lay, snad s ním konečně budu spokojená.. Buďte rádi, že tu nejste taky, ten řev kluků už se nedá poslouchat :) (hrajou Bulánky :D). Dneska mám dobrou náladu (potkala jsem kluka, který se mi líbí :). S mojí nej kámoškou už je to zase v pohodě, což jsem ráda. Tohle si určitě čte taky, takže Kačko-mám tzě moc ráda, a jsem šťastná, že se to mezi náma urovnalo, jinak její blog je lieve.blog.cz, tak se tam jukněte :). Tak já jdu (musim si na Facebooku nakrmit rybičky) takže papá a těšte se na odpoledne, na ten nový design (jestli teda bude :)

Konečně!

10. prosince 2009 v 15:25 | Easy |  Můj deník
Moc se omlouvám! Neměla jsem čas, a ani jsem ho na blog nějak mít nechtěla, jestli chápete..Ale to se změnilo, takže už ho mám :D. Teď sice ještě řeším spoustu jiných věcí (moje nejlepší kamarádka, kluci, další kluci :D), takže jsem prostě nějak zaneprázdněná..Ale jdu udělat ten nový lay..

Moje oblíbené písničky

8. prosince 2009 v 15:10 | Easy |  Videa
Takže, moje nejoblíbenější písničky právě na scéně :D

Příště víc :)

Oprava :D

8. prosince 2009 v 15:05 | Easy |  Blog
Pardon, žádný design nebude, tenhle jsem si oblíbila, takže nic, zatím se mějte :D

Sakryš, bláto!

8. prosince 2009 v 14:12 | Easy |  Můj deník

Ahojky, lidičky. Taky vás štve, že není sníh? Nevím, jak to máte vy na Slovensku, ale tady je akorát tak bláto..Dneska mě bláto pěkně naštvalo- krásné, čisté džíny, a už jsou ošklivé a špinavé :D.
No nic, hodila jsem je do pračky a hotovo. V pátek jdu s kamarádku nakupovat vánoční dárky, takže konečně, konečně budu mít po starostech..Jak se máte vy? Za chvíli vám sem přidám nový layout, protože chci vyrobit nějaký vážně, ale opravdu krásný, který tu zůstane dlouho..Zatím se mějte

Kdo jsem, aneb ta střelená holka

7. prosince 2009 v 16:50 | Easy |  Autorka

Po dlouhé úvaze jsem se konečně rozhodla, že byste měli aspoň zhruba vědět, kdo asi jsem, takže:
Jsem člověk (pokud nejsem mimozemšťanka, kterou lidé ukradli z Marsu, nebo tak..Ne, jsem člověk :D)
Jsem holka (nebo kluk? Radši se kouknu)
Je mi 11 let (v lednu 12)
Moje střelenost nezná meze, takže se nedivte, když tu někdy v budoucnu najdete článek o pěstování marihuany, či co :D
Taky moje nešikovnost přesahuje lidské hranice. No posuďte sami- včera jsem skákala na nafukovacím míči a: Moje nešikovnost+kotoul dozadu+kluzká podlaha=naražená záda xD.
Sourozence nemám, ale zato máme doma spoustu havěti- můj pejsek Bodie, kterého mám moc ráda, ale občas mi strašně leze na nervy, páreček pískomilů Andy a Easy (ehm, nevšimli jste si něčeho? Jmenuju se po myši :D), želva Bětka, kterou se stará jenom mamka a taky tátovo milované rybičky, kterých je plný byt. Z celého bytu nejvíc miluju skříň v kuchyni, ve které se v případě nouze vždycky najde plechovka mnou tak milovaného mandarinkového kompotu (mňam..). Z naší bláznivé rodinky mám nejvíc ráda svého 13ti letého bratránka, a taky taťku, který je veterinář..

UPOZORNĚNÍ
!!!Blogaření mám jako koníček, ne jako povinnost!!!